Yukarı Bostancı'da dün akşam üstü meydana gelen trajik bir trafik kazasında, 4 yaşındaki bir çocuk ağır yaralandı. E.T. adlı çocuk, sol ayağında kırık ve iç kanama teşhisi konularak Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'nde yoğun bakım servisinde müşahede altına alındı.

Dikkatsiz Sürücü Faciaya Neden Oldu:Çocuk Yoğun Bakımda, Çocuğa Çarpan Araç Sürücüsü Tutuklandı

Olay, saat 17.30 sularında, İzzet Kombos Bulvarı'nda meydana geldi. Serhat Yıldırım (E-42) yönetimindeki SP 529 plakalı araç, doğu istikametine seyir halindeyken dikkatsizce sağa dönmeye çalıştığı sırada, sol kaldırımdan koşarak geçmekte olan E.T.'ye çarptı. Kazada ağır yaralanan çocuk, hemen Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak sol ayağında kırık ve iç kanama tespitiyle yoğun bakım servisine alındı.

Berova, “Ya tazminatları ödeyip DAÜ’yü kurtaracaktık ya da zamana bırakarak işi çözülmez noktaya getirecektik” Berova, “Ya tazminatları ödeyip DAÜ’yü kurtaracaktık ya da zamana bırakarak işi çözülmez noktaya getirecektik”

Sürücü Tutuklandı, Soruşturma Devam Ediyor:

Polis Basın Subaylığı'nın verdiği bilgiye göre, araç sürücüsü Serhat Yıldırım tutuklanarak polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma ise polis ekipleri tarafından titizlikle sürdürülüyor. Çocuğun durumu ise kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor.

Editör: Umut Çengi