Lefkoşa'da Uyuşturucu Operasyonu: 4 Tutuklama

19 Mart 2024 tarihinde saat 13:30 civarında Lefkoşa'da, Lefkoşa Polis Müdürlüğü'ne bağlı CÖŞ Ekipleri tarafından R.İ.M.A. (E-23), Y.A.A. (E-23), S.S. (E-26) ve O.A. (E-25) isimli şahısların kaldıkları ikametgaha yapılan aramada, toplam 42 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu. Ayrıca, üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan hassas terazi ile pipo da emare olarak alındı. Bahsi geçen dört şahıs tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.

“III. Atatürk’ün Çocukları Resim Sergisi” açıldı “III. Atatürk’ün Çocukları Resim Sergisi” açıldı

Boğazköy'de Uyuşturucu Operasyonu: 1 Tutuklama

19 Mart 2024 tarihinde saat 18:00 civarında Boğazköy'de, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda, D.K. (E-33) isimli şahsın üzerinde ve kaldığı ikametgahında yapılan aramalarda, toplam 461 gram ağırlığında hintkeneviri türü ile yaklaşık 40 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu. Üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan hassas terazi de emare olarak alındı. Bahsi geçen şahıs tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.

Güzelyurt'ta Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama

19 Mart 2024 tarihinde Güzelyurt'ta, Güzelyurt Polis Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından İ.G. (E-21) isimli şahsın üzerinde ve kaldığı ikametgahında yapılan aramalarda, yaklaşık 54 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu. Bahsi geçen şahıs ve mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen T.K. (E-21) ve H.Ö. (E-21) tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Editör: Umut Çengi