Geçitkale - Dörtyol yoluna yağ dökülmesi nedeniyle sürücüler uyarıldı Geçitkale - Dörtyol yoluna yağ dökülmesi nedeniyle sürücüler uyarıldı

ERCAN'DA OPERASYON

15 Mart 2024 tarihinde, Ercan Havalimanı'nda gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda önemli bulgular ortaya çıktı. İlk olarak saat 16.30 sıralarında, Y.E.N.(E-31) isimli bir yolcunun valizinde yapılan aramada, hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde kalıntısı bulunan bir adet öğütücü ele geçirildi. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma titizlikle devam etmektedir.

ERCAN'DA VALİZDE ARAMA YAPILDI!

Aynı gün saat 18.45 sıralarında ise, Ercan Havalimanı’nda S.H.S.(E-29) isimli başka bir yolcunun valizinde yapılan aramada benzer bir durumla karşılaşıldı. İçerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde kalıntısı bulunan bir adet öğütücü bulundu ve emare olarak alındı. Bahse konu şahıs da tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

GAZİMAĞUSA'DA OPERASYON!

Ayrıca, aynı gün saat 14:50 sıralarında Gazimağusa’da Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda Ü.A.(E-44) isimli bir şahsın tasarrufunda sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan 3 adet kağıt parçası ele geçirildi. Bahse konu şahıs da tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Editör: Umut Çengi